Služby

Strelecký Areál Zohor zabezpečuje prenájom strelnice a strelísk rôznych dĺžok:

50 metrová guľová strelnica s piatimi streleckými boxami, ktorú je možné využiť aj na parkúrovú dynamickú strelbu

100 metrová guľová strelnica s piatimi streleckými boxami, ktorú je možné využiť aj na parkúrovú strelbu,

strelbu z vozidiel - je vhodná na praktizovanie techník výuky ochrany konvoja vozidiel v ohrozených oblastiach,

nácvik jazdy vozidiel v chránenom konvoji,

nácviky techník osobných strážcov (bodyguarding) za použitia vozidiel.

300 metrová guľová strelnica s piatimi streleckými boxami, ktorú je možné využiť na strelbu na dlhšie vzdialenosti (50-300m). Slúži najmä pre potreby strelby z ostrelovačských pušiek rôznej ráže (cal .223 , .308 , .338 , .50 a pod.).

Broková strelnica - Americký Trap, ktorá slúži na športovú strelbu na asfaltové terče - holuby.

Broková strelnica je vybavená 5 streleckými pozíciami a plnoautomatickou vrhačkou asfaltových holubov.

  

Strelnica Zohor ponúka kompletné vybavenie pre ochranu zdravia pri rekreačnej, športovej, taktickej, obrannej a dynamickej strelbe. Sú to najmä chrániče sluchu a očí ako aj iné ochranné pomôcky ako chrániče kolien, hlavy (prilby), rúk (rukavice), tela (taktické a nepriestrelné vesty).Na našej strelnici nájdete aj iné taktické produkty rôznych výrobcov a značiek - predajna zbraní, streliva a taktických doplnkov - Taktikal.sk .Sprostredkúvame taktiež výcvik a pravidelný tréning rôznych druhov streleckej prípravy: obranná strelba, športová strelba.Výcvik je možné absolvovať skupinovo alebo aj individuálne za príplatok.

Priamo v našom areály zabezpečujeme školenia prvej pomoci - FPOS, školenia pre získanie zbrojného preukazu, technické školenia.Naša prednášková miestnosť je vybavená Flip Chart písacou tabuľou, projektorom a plátnom pre potreby prezentácie materiálov školiteľov, inštruktorov, zbraňových technikov, obchodných manažérov a pod.

Školiaca miestnosť je plne klimatizovaná a má kapacitu 25 osôb.K Vášmu pohodliu a odpočinku plne poslúži kaviareň s posedením, kde sa môžete občerstviť pochutinami, teplými a chaldenými nápojmi rôznych druhov.Kaviareň je prepojená s predajňou taktických doplnkov a streliva, kde popri oddychu Vám náš personál ochotne poradí.Kaviareň, školiaca miestnosť a predajna sa nachádzajú v hlavnej budove nášho areálu, ktorá sa nachádza v takzvanej pohodovej časti, ktorá slúži aj širokej civilnej verejnosti, a táto časť streleckého areálu sa riadi osobitými ustanoveniami Prevádzkového poriadku, ktorý je nutné dodržiavať (zbrane v nenabitom stave).

Samozrejmosťou je bezproblémové parkovanie v areály strelnice s kapacitou 40 osobných vozidiel (prípadne 3 autobusy / 6x mirkobus ).Ak Vám nejaká služba chýba, alebo máte akékoľvek pripomienky a otázky k poskytovaným službám, neváhajte kontaktovať manažéra strelnice: manager@sazohor.sk